Компанія Augmented reality Magic Leap випустила "редакційну версію" своєї амбітної, надзвичайно роздутою гарнітури на початку цього місяця. iFixit опублікувала свою думку, демонструючи конкретний погляд на технології, які Magic Leap обговорює в дуже абстрактних термінах.

Як ми вже говорили раніше, Magic Leap One Creator Edition використовує комбінацію хвилеводних лінз і стежать камер для проектування голограмних об'єктів у вашу реальну середу. iFixit дуже постаралися, витягуючи багатошаровий хвилевід і маленький проектор. У ньому також знаходяться деталі таких речей, як магнітне відстеження контролера, які незрозуміло навіщо вмонтували в окуляри, оскільки компанія-виробник мало що говорить про ці окуляри.

Magic Leap: це цікавий пристрій з серйозними компромісами. iFixit припускає, що розташування котушки магнітного датчика зробить його менш надійним для використання. Гарнітура Magic Leap постійно підключена до комп'ютера, придатному для носіння, і iFixit підтверджує, що якщо ви зламаєте цей єдиний кабель, замінити його займе певний час.

На відміну від безлічі проблем з iFixit, Magic Leap One не є продуктом масового ринку; він націлений на розробників та інших людей, які більше зацікавлені в платформі Magic Leap. Але так як це варто 2,295 доларів, встановлення варіантів ремонту дійсно корисна.

Популярні новини зараз

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Показати ще

Нагадаємо, що з часів Mac OS X Leopard в "яблучної" операційної системи була корисна функція Back to My Mac. Вона дозволяла встановити мережне з'єднання між комп'ютерами і віддалений доступ до системи, з допомогою інших пристроїв, підключених до мережі.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Apple планує випустить смартфон, який здатний працювати в 5G-мережах. Однак, з впровадженням нових технологій, компанії вимагатиме заплатити набагато більше за смартфон.

Також Знай.uа писав про те, що з червня ми спостерігаємо стійкий потік витоків Pixel 3, і в цей раз з'явилося ще більше фотографій і відеороликів, включаючи передбачувані зразки фотографій, зроблені за допомогою камери Pixel 3 XL.