З середини минулого літа київський метрополітен підвищив вартість однієї поїздки з 4 гривень до 5 і перестав продавати більше одного жетона на руки. В адміністрації метрополітену пояснює цей крок модернізацією процесу. Однак у мережі з'явилася і альтернативна версія. На думку киянина А. Новікова, мешканці столиці почали друкувати жетони на 3D-принтерах та влади міста вирішила дати бій пластиковим криптовалютникам. Як повідомляє сайт Інформатор, керівництво підземки цю версію відкидає.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
У Facebook кілька днів тому з'явився пост жителя столиці Олексія Новікова, в якому він пожартував про нову "кріптовалютну схему" – "майнінг" жетонів метро. У своїй публікації Олексій писав про любов киян до звичних пластмасовим кружків, навіть назвав їх "найміцнішою валютою в країні". Крім того, Новиков пояснив, що причиною виведення жетонів метро є той факт, що нібито один з анонімів, якого він назвав "українським Сатоши (нібито винахідник біткоінів)" став друкувати їх на 3D-принтері.
"Природно, допустити подібне прямо у себе під ногами наше репресивне градоначальство просто не змогло. Тепер ви знаєте, чому у нас відбирають останню надію на технократичний стрибок, наші жетончики", — написав Новіков. Відзначимо, що на момент написання замітки у поста було майже 50 репостов і під півтисячу лайків та інших емоцій. Журналісти звернулися в Київський метрополітен з проханням прокоментувати цю посаду: "Це весело навіть на рівні чуток. У нас країна стартапів, може хтось собі і "майніт". Метро переходить на електронний квиток і автоматизує процеси. Жетон просто виводиться як застарілий спосіб оплати", — розповіла прес-секретарка Київського метрополітену Наталка Макогон.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про українську кріптовалюту