З середини минулого літа київський метрополітен підвищив вартість однієї поїздки з 4 гривень до 5 і перестав продавати більше одного жетона на руки. В адміністрації метрополітену пояснює цей крок модернізацією процесу. Однак у мережі з'явилася і альтернативна версія. На думку киянина А. Новікова, мешканці столиці почали друкувати жетони на 3D-принтерах та влади міста вирішила дати бій пластиковим криптовалютникам. Як повідомляє сайт Інформатор, керівництво підземки цю версію відкидає.

У Facebook кілька днів тому з'явився пост жителя столиці Олексія Новікова, в якому він пожартував про нову "кріптовалютну схему" – "майнінг" жетонів метро. У своїй публікації Олексій писав про любов киян до звичних пластмасовим кружків, навіть назвав їх "найміцнішою валютою в країні". Крім того, Новиков пояснив, що причиною виведення жетонів метро є той факт, що нібито один з анонімів, якого він назвав "українським Сатоши (нібито винахідник біткоінів)" став друкувати їх на 3D-принтері.

ПОЧЕМУ КИЕВСКИЙ МЕТРОПОЛИТЕН ИЗЫМАЕТ ЖЕТОНЫ ИЗ ОБОРОТА Трудно не заметить, как тяжко даётся киевлянам расставание с...

Posted by Лёша Новиков on Wednesday, 10 January 2018

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

"Природно, допустити подібне прямо у себе під ногами наше репресивне градоначальство просто не змогло. Тепер ви знаєте, чому у нас відбирають останню надію на технократичний стрибок, наші жетончики", — написав Новіков. Відзначимо, що на момент написання замітки у поста було майже 50 репостов і під півтисячу лайків та інших емоцій. Журналісти звернулися в Київський метрополітен з проханням прокоментувати цю посаду: "Це весело навіть на рівні чуток. У нас країна стартапів, може хтось собі і "майніт". Метро переходить на електронний квиток і автоматизує процеси. Жетон просто виводиться як застарілий спосіб оплати", — розповіла прес-секретарка Київського метрополітену Наталка Макогон.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про українську кріптовалюту