Ілона Маска часто звинувачують в авантюризмі. Наприклад критики стверджують, що компанія Tesla постійно відкладає терміни виходу на окупність. Інші стверджують, що Маск поспішає з будівництвом електростанцій. Портал Phys Org, вважає, що суборбітальні польоти Ілона Маска також можуть виявитися програшною ідеєю.

Перший аргумент проти втілення цієї ідеї зводиться до того, що далеко не з кожного великого міста можна запустити ракету. І хоч політ з Нью-Йорка в Шанхай займе всього 39 хвилин, добиратися до місця зльоту і приземлення доведеться по кілька годин. Запуск ракети супроводжується величезним шумом. З цієї ситуації можна виходити, здійснюючи запуск з водної платформи. Але біля Москви і Берліна немає морів.

Другий аргумент полягає в дорожнечі перельотів. Далеко не кожен зможе дозволити собі таку розкіш. Скоріш за все це залишиться дуже нішевим видом транспорту. В якості третього аргументу наводиться зростаюча конкуренція на ринку швидкісних перельотів. Сьогодні в цю гонку включилися кілька розробників надзвукових літаків. Така технологія не вимагає складної інфраструктури і може обійтися набагато дешевше.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав, як Маск бореться з наслідками урагану

Популярні новини зараз
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще