20 лютого Microsoft припинила підтримку пуш-повідомлень на смартфонах з ос Windows Phone 7 і Windows Phone 8. Власники пристроїв більше не будуть отримувати повідомлень і не зможуть знайти свій телефон, якщо втратили. Про це повідомляється на сайті Microsoft.

"Ваш телефон більше не буде отримувати повідомлення. Живі плитки більше не оновлюється. Функція "знайти мій телефон" більше не буде визначати, де ваш телефон" - повідомляє прес-служба Microsoft

Однак представники компанії відзначили, що підтримка пристроїв на більш нових Windows Phone 8.1 і Windows 10 Mobile поки продовжується, їх зміни не торкнуться. Більшість смартфонів з системою версії 8.0 можна оновити до 8.1 і продовжити використовувати.

Пристрої на WP 7.5 8.0 і з'явилися у продажу в 2011 і в 2012 роках відповідно. Свої моделі на цих системах випускали Alcatel, HTC, Samsung і Huawei. Смартфони на Windows Phone не користувалися популярністю і до першого кварталу 2017 року займали 0.1% ринку смартфонів. У жовтні 2017 року Microsoft оголосила, що не буде оновлювати Windows 10 Mobile і випускати нові пристрої на системі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google розповість про дірки Windows 10.