Генеральний директор Ubisoft Ів Гіймо в інтерв'ю Variety повідомив, що наступне покоління консолей, на його думку, стане останнім. Учасники ринку вже активно взаємодіють з технологіями стрімінг, і в найближчі кілька років люди все більше часу проводитимуть за хмарними сервісами, тому необхідність в потужних консолях відпадає.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
“Це допоможе ринку великобюджетних проектів прискоритися в розширенні. Ми повинні працювати над доступністю ігор, щоб кожен бажаючий міг зіграти з будь-якого зручного йому пристрою. Можливість транслювати ігри без консолі на телефони і телевізори сильно змінить індустрії", - повідомив Верб Гіймо.
У минулому році Nintendo випустила одну з своїх найуспішніших систем в історії. Nintendo Switch, на думку Реджі, — єдина ігрова платформа, яка дозволяє грати в великобюджетні консольні проекти в будь-якому місці в будь-який час. Це унікальна особливість платформи, якої більше ніде немає.
А ось керівник ігрового підрозділу Microsoft Філ Спенсер не зацікавлений у традиційному суперництві з конкурентами — його більше турбує загальний розвиток індустрії інтерактивних розваг. Наприклад, розширення аудиторії з допомогою геймпадів зразок Xbox Adaptive Controller або збереження бібліотеки старих ігор на сучасних пристроях допомогою зворотної сумісності.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що експерт в сфері кібербезпеки фірми Asterix Пітер Хенвей запевняє, що прослуховувати смартфони можна з допомогою активації спеціальних слів‐тригерів. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.
Відомо, що більшість додатків запитують доступ до мікрофону пристрою. Запис і обробка даних часто відбувається після проголошення слів-тригерів. Наприклад: "Привіт, Siri" і "Окей, Google". Хенвей вважає, що подібні механізми можуть працювати і в інших додатках.
Фахівець припустив, що Facebook або Instagram також можуть використовувати безліч слів-тригерів, які аналізують мова власника смартфона.