Facebook більше року в центрі уваги всього світу через череді гучних скандалів. Само собою, це позначилося на акціях корпорації. У середу відразу після закриття торгів акції соцмережі впали на 24 % через розчарування аналітиків в темпах зростання виручки.

Це означає, що всього за кілька хвилин компанія подешевшала на 150 млрд доларів. А близько 17 мільярдів втратив Марк Цукерберг з-за зниження ціни акцій, якими він володіє.

Аудиторія Facebook оцінюється в 1,47 млрд користувачів, які щодня відвідують соцмережа. Однак у Європі кількість таких користувачів скоротилася на три мільйони, що пов'язують із наслідками нещодавно прийнятого закону ЄС про збереження даних.

Нагадаємо, що один з найгучніших скандалів стався в цьому році, коли динні 98 мільйонів користувачів передали стороннім компаніям без згоди користувачів.

Нагадаємо, Facebook підписав нову юридично зобов'язуючу угоду з штатом Вашингтон, погодився відмовитися від здатності рекламодавців виключати користувачів за расами, релігії, сексуальні орієнтації і інші критерії в певних секторах реклами. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним прокурором Вашингтона Бобом Фергюсоном, який очолив 20-місячне розслідування в соціальній мережі.

Як повідомляв Знай.uа, Xiaomi анонсувала Mi A2 і Mi A2 Lite, два нових телефони під управлінням Android One. Спрощена операційна система Google спочатку була призначена для пристроїв з низьким рівнем обслуговування, але телефони Mi A2 міцно знаходяться в середині діапазону і повинні забезпечувати підтримку Android 8.1.

Також Знай.uа писав, що німецькі вчені винайшли самий незвичайний зовнішній акумулятор з усіх, що ви бачили. Це Power Bank, який у стані зарядити близько 80 смартфонів. Головна особливість в тому, що він використовує звичайний газ як паливо. Заправки газів повністю обіцяє близько 80 зарядок смартфона. Новинка отримала назву eZelleron, а можливості його як мінімум вражають. Він здатний заряджати не тільки смартфони, але і ноутбуки та планшети завдяки своїй потужності.