Пам'ятайте, що Motorola One Power просочилася кілька місяців тому з iPhone X-подібним вирізом і вертикальної подвійною камерою? Виявляється, телефон може з'явитися на прилавках під іншим ім'ям, Motorola P30.

Згідно витоку Motorola P30 виглядає майже не відрізнятись від iPhone X. Він має металевий та скляний дизайн із закругленими кутами і широким вирізом у верхній частині дисплея. Є вертикальна камера з двома камерами навколо задньої частини зі світлодіодним спалахом між датчиками, і одна особливість, якої не вистачає iPhone X, - вбудований в логотип Motorola відбиток пальця ззаду.

Говорячи про логотипах Motorola, один з них розташований в нижній частині дисплея, тому що Motorola просто не могла від цього відмовитися. З просочилися фото, P30 може поміститися практично в корпус iPhone X, хоча кнопки гучності розташовуються над кнопкою живлення вздовж правого боку рамки, залишаючи ліву сторону відкритою.

Що стосується специфікацій, ми можемо очікувати 6,2-дюймовий дисплей 19: 9, неуказанный окта-ядерний процесор, батарею 3000 мАч, 6 ГБ оперативної пам'яті і 64 або 128 ГБ пам'яті. Схоже, що основна камера буде 16-мегапіксельним датчиком, а вторинний датчик буде 5MP, а передня камера буде 12MP - все з діафрагмою f / 1.8.

Ми не знаємо точно, коли буде оголошено телефон і ціну, однак це просто точна копія iPhone X.

Нагадаємо, що аналітична компанія Blannco, яка спеціалізується на ремонті смартфонів, опублікувала звіт з ремонту та безпеки мобільних пристроїв і визначила найбільш ненадійні смартфони на Android і iOS. Дане дослідження опублікувала GSMArena.

Як повідомляв раніше Знай.uа, синій світло від наших смартфонів, ноутбуків і інших цифрових екранів може бути набагато більш небезпечним, ніж вважалося раніше.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi зазвичай не затягує вихід новинок, які вже були "розрекламовані" в мережі, хоч і часто ще до моменту їх виходу стають відомі їх характеристики.