В інтерв'ю порталу GameInformer виконавчий продюсер Metro: Exodus Джон Блок повідомив, що розробка шутера підійшла до кінця. Відзначається, що вже зараз готовий весь основний контент, а найближчі вісім місяців команда витратить на поліровку проекту.

При цьому зараз гра відмінно працює і на консолях — в актуальному билде на Xbox One X, наприклад, шутер демонструє справжнє 4К-дозвіл. За словами Блоку, настільки гладко виробництво ще ніколи не йшло, тому 4A Games так рано показує публіці консольну версію проекту, і це йде грі тільки на користь.

“Так, нам ще належить дещо покращити та оптимізувати, але вже зараз ми у відмінній формі. Тому повірте, додатковий час справді присвячено поліровці шутера. Ми не займаємося створенням гри, тільки згладжувати кути", - повідомив Джон.

Спочатку реліз Metro: Exodus був запланований на осінь цього року, однак видавець вирішив відкласти його до 22 лютого 2019-го. Одночасно з "Метро" у продаж надійдуть Anthem від EA, Crackdown 3 від Microsoft і Days Gone від Sony.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що колишній керівник Sony Online Entertainment Джон Смедли поділився власною інформацією про причини блокування міжплатформового мультиплеєра з іншими консолями на PS4. Як виявилося, вся справа в грошах.

“Коли я працював в Sony, основною причиною були гроші. Їм не подобалося, що хтось може купити щось на Xbox, а потім безкоштовно використовувати цю річ на PlayStation. Простіше простого. Дурна причина, але яка є", - повідомив колишній співробітник, Джон Смедли.

барися впевнений, що гравцям та пресі варто продовжувати тиск на Sony. Тільки так керівники японського гіганта звернуть увагу на проблему і почнуть її рішення на користь індустрії та ігрового співтовариства.

Чергове обговорення обмежень кросплатформених можливостей PS4 з іншими консолями почалося після виходу Fortnite на Nintendo Switch. Гравці виявили, що не можуть зв'язати аккаунт Epic Games з консоллю, якщо хоч раз зіграли на консолі Sony. Інцидент привернув увагу і непрофільних ЗМІ зразок бізнес-передачі на каналі Fox або видання The Verge.