Минулого року вийшов звіт Королівського наукового суспільства, в якому Instagram був названий соціальною мережею, яка надає найбільш негативний ефект на психічний стан і самопочуття користувачів. Компанія вирішила виправити це і набрати фахівців, які будуть стежити за ситуацією.

Відомо, що в цій соцмережі можна зустріти цькування і спотворену репрезентацію зовнішності, з-за яких може виникнути стрес і депресія. Причому ця соціальна мережа згубно впливає на психічний стан молоді сильніше, ніж, наприклад, Facebook, Twitter і YouTube.

Instagram планує розібратися з ситуацією і набирає фахівців у спеціальну "команду захисту самопочуття". "Створення безпечного спільноти, де всі люди будуть відчувати себе добре - одна з пріоритетних цілей Instagram", - прокоментувала Єва Чень, директор відділу з питань співробітництва з модними брендами в Instagram.

Відомо, що дослідники Королівського наукового товариства виявили залежність між Instagram і психічним станом юних користувачів соціальної мережі. Згідно зі звітом, через Instagram у дівчат у віці близько 20 років погіршується ставлення до власного тіла, а користувачок, яким більше 25 років, завищують очікування з приводу роботи і способу життя.

Також представник Instagram повідомив, що за останній рік компанія "переоцінила свої пріоритети" і представила ряд функцій для підтримки позитивної віртуальної спільноти. В основному, це кошти модерації, наприклад, фільтр образів, який автоматично приховує неприйнятні коментарі (проте, вони не видаляються, а лише ховаються від очей користувачів). Причому користувачі можуть створювати власні фільтри, що приховують небажаний контент в коментарях.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Кожен фірмовий магазин, офіс, дата-центр Apple, а також всі офіційні підрядники компанії перейшли на поновлювані джерела енергії. Про це йдеться на офіційному сайті Apple.