Світовий скандал з Facebook: Цукерберг відповідає на питання в Сенаті, пряма трансляція

поділитись
Глава Facebook заявив про намір виправити допущені помилки

Глава компанії Facebook Марк Цукерберг у вівторок, 10 квітня, виступає на спільних слуханнях Юридичного комітету Сенату і сенатського Комітету з торгівлі.

Тема слухань - великомасштабний витік персональних даних користувачів Facebook, який призвів до того, що дані 87 мільйонів чоловік потрапили без їхнього відома в розпорядження британської компанії Cambridge Analytica, до послуг якої вдався передвиборний штаб Дональда Трампа для роботи з ймовірними прихильниками на виборах 2016 року.

Засновник Facebook виступає на слуханнях в Конгресі на тему конфіденційності особистих даних користувачів в соцмережах. Дивіться пряму трансляцію з синхронним перекладом:

Зазначимо, що у середу, 11квітня, Марк Цукерберг виступить перед законодавцями з Палати представників. Серед питань, що знаходяться в центрі уваги законодавців:

Охорона приватного життя: чи можуть два мільярди користувачів Facebook розраховувати на те, що їх даним нічого не загрожує,

Масштаби шахрайства Росії під час виборів-2016: лунають твердження, що компанія Facebook їх применшує. Компанія відкидає цю критику.

Нагадаємо, британська компанія Cambridge Analytica збирала дані користувачів Facebook, щоб використовувати їх в політичній рекламі в різних країнах. За останніми даними, компанія могла отримати доступ до інформації 87 мільйонів користувачів соцмережі.

Цукерберг визнав провину соцмережі у витоку. Він викупив рекламу в британських газетах, щоб вибачитися перед користувачами.

Як повідомляв портал "Знай.ua", глава і засновник Facebook Марк Цукерберг у письмовому зверненні до Конгресу США приніс вибачення за те, що допустив помилку, не приділивши належної уваги захисту особистих даних користувачів.

 Цукерберг взяв на себе відповідальність за витік даних і за те, що Facebook міг використовуватися для поширення "фальшивих новин" і розпалювання ненависті, в тому числі під час політичних кампаній. За даними розслідування, яке проводиться в США, саме цю соціальну мережу, зокрема, використовували російські "інтернет-тролі" перед виборами президента США, щоб втрутитися в хід кампанії. Цукерберг приніс вибачення у зв'язку з тим, що Facebook став інструментом для цього.

Засновник Facebook також описав заходи, які прийняла соцмережа для того, щоб подібні випадки не повторювалися, в тому числі видалення безлічі акаунтів організацій і осіб, причетних до втручання у вибори. Роскомнадзор раніше звернувся в Facebook із запитом про те, чому недавно були видалені акаунти ряду російських ЗМІ. Цукерберг у своєму листі Конгресу дає непряму відповідь, стверджуючи, що вони пов'язані, як передбачається, з так званим "Агентством інтернет-досліджень" або "фабрикою тролів".

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Марк Цукерберг, Facebook, скандал, слухання в сенаті США
Вибір редакції, Суспільство
25.05.2018
Нам брехали весь цей час
0
0
13:40 25.05.2018
Компанія вирішила дотримуватися своїх традицій
0
0
13:02 25.05.2018
Компанія відмовляється від послуг Valve
0
0
11:25 25.05.2018
Гра отримає більш сучасний зовнішній вигляд
0
0
17:41 24.05.2018
Незабаром ми побачимо довгоочікуваний трейлер нової частини гри
0
0
17:14 24.05.2018