Наркозалежність будуть лікувати струмом

поділитись
Новий підхід повинен зменшити страждання від ломки

Часи шокової терапії в психіатрії, здається, пішли в минуле. Однак ідея впливу на мозок людини за допомогою електростимуляції продовжує жити. Сьогодні вже не проводяться нелюдські досліди над людьми, що призводять до втрати пам'яті та запуску становлення особистості з чистого аркуша. Виявилося, що методика може бути використана в цілком гуманних цілях, наприклад для допомоги подолання опійної залежності. Як повідомляє портал Engadget, управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США схвалило застосування портативного пристрою, який знижує наслідки абстинентного синдрому після застосування опіатів.

Посилаючи електромагнітні імпульси в мозок, воно знижує тремор, тривожність і біль у суглобах і м'язах. Вчені розробляли пристрій у спробі допомогти людям, які намагаються позбутися від залежності. Абстинентний синдром або ломка — серйозний бар'єр перед звільненням від наркотичної залежності. Пристрій кріпиться за вухом і після запуску починає впливати на окремі ділянки мозку за допомогою спеціальної технології електростимуляції.

Пристрій NSS-2 Вridge став першим подібним гаджетом, схвалений FDA для використання та продажі. Причиною стало схвалення клінічної дослідження на 73 пацієнтів. В найгіршому випадку пристрій забезпечував покращення стану хворого на 31% за півгодини використання. З іншого боку була виявлена нешкідливість технології, що в сумі дозволило агентству видати дозвіл на її продаж і використання.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про каральну медицину в Криму

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
залежність, наркоман, струм
Супутник забезпечить авіапасажирам доступ до інтернету через Wi-Fi
0
0
18:21 22.07.2018
На збої скаржилися користувачі з Європи, США, РФ і Близького Сходу
0
0
13:47 22.07.2018
Технологія намагається зробити так, щоб зображення на екрані виглядало так, як виглядав би аркуш білого паперу
0
0
12:48 22.07.2018
Ось половина літа вже пройшла, а ігровий липень ніби натякає, що пора б вийти на вулицю або з'їздити на море
0
0
10:51 22.07.2018