NASA показала планетохід, який, як сподіваються дослідники, виявить на Марсі життя.

Новий, значно вдосконалене безпілотне пристрій відправиться на планету в рамках місії "Марс 2020". Апарат буде шукати ознаки первісної мікробної життя на Марсі, який до цих пір вважається непридатним для життя.

Зовні новий планетохід дуже схожий на свого попередника, він запозичив багато його технологій, однак, як стверджують розробники з Лабораторії реактивних двигунів НАСА, він також буде включати в себе сім нових інструментів і видозмінені колеса.

Популярні новини зараз

У Києві дитина випала з 15-го поверху, ангели не встигли: "Не дай Боже нікому..."

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Багато з нових датчиків дадуть йому можливість вивчати місцевість планети, заглиблюючись у її надра і піднімаючись над поверхнею. Він буде збирати різні зразки ґрунту і порід, щоб досліджувати можливі ознаки життя. Також близько 20 камер дозволяють створювати панорамні знімки одним кадром.

Планетохід буде доставлений на Марс новою платформою, яка повезе його в космос, а також спеціальним "небесним краном", який опустить його на поверхню планети.

Раніше екологи розповіли, чому нам варто звикати до спеки. Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.

Софії Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені шокували світ чимось дуже маленьким.