НАСА відправить апарат на Міжнародну космічну станцію, який в рамках проекту Cold Atom Laboratory створить точку, що на одну десяту мільярдів градусів вище самої низької температури у Всесвіті — 0 Кельвіна — -273,15 градусів Цельсія. Про це пише Science Alert.

Зазначається, що проект Cold Atom Laboratory допоможе вченим спостерігати за квантовими властивостями ультра-охолоджених атомів. За допомогою комбінації лазерів і магнітів з'явиться точка нижче абсолютного мінімуму - аж до, -273,15 градусів Цельсія, всього на одну десяту мільярдів градусів вище 0 Кельвіна. При такій температурі атоми практичні перестають рухатися — невідомо, можливо подібне стан атомів у Всесвіті, вчені змогли створити такі умови тільки в лабораторних умовах.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що міжнародна група вчених з Техаського університету (США) провела серію досліджень, у результаті яких прийшла до висновку, що між анатомічними особливостями і соціально-економічним становищем набагато більше зв'язків, ніж може здатися на перший погляд.

На сторінках періодичного видання університету дослідники розповіли, що поправити фінансову ситуацію цілком можливо, і для цього досить змінити спосіб життя, харчування та інші аспекти, які безпосередньо або опосередковано впливають на роботу головного мозку. Що ж, враховуючи, що на наш мозок впливає абсолютно все, що ми робимо, висновок вчених все ще залишається вельми сумнівним.

Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Так, у дослідженні взяли участь 304 особи віком від 20 до 89 років. Випробовувані розповіли про свою освіту, кар'єру і доходи, після чого їх головний мозок був обстежений за допомогою МРТ.

У результаті лікарі вивчили дані про обсяг сірої речовини, товщини кори півкуль і функціональних зв'язках між окремими відділами мозку.

Якщо співвіднести свідчення двох досліджень, вчені встановили, що у більш успішних людей середнього віку (35-64 років) більше сірої речовини, а також більш міцні нейронні зв'язки в порівнянні з їх менш успішними однолітками.