Ще сто років тому електрифікація житла була привілеєм. Але тепер у кожного з нас десяток електроприладів. Існує думка, що найбільше електроенергії витрачають найбільш габаритні з них. Отримуючи рахунки за комунальні послуги ми з підозрою поглядаємо на свій холодильник і пральну машину. Однак, як йдеться в результатах останніх досліджень, найбільшими споживачами енергії виявляються зовсім не вони. За повідомленням агентства storyfox, найбільші апетити зареєстровані у цифрових відеоспостерегачів (DVR) і приставок-ресиверів для кабельного або супутникового телебачення (Set Top Box).

У США вважають, що ~ 160 млн. цифрових відеореєстраторів, які встановлені у них сьогодні, споживають близько 3 мільярдів доларів електроенергії на рік, що еквівалентно дев'яти 500 МВт вугільним електростанціям. Це більше енергії, ніж споживає цілий штат Меріленд за всі 12 місяців. Найгірше, що 2/3 цієї енергії споживається, коли ці пристрої, імовірно вимкнені, на жаль, ці маленькі вампіри ніколи по-справжньому не відключаються "OFF".

Підсвічування може згаснути, але вони як і раніше будуть смоктати понад 90% того, що і зазвичай. І цей витрата енергії відбувається 24/7, 365 днів в році. Таким чином, HD DVR, як правило, споживає більше енергії, ніж телевізор, до якого він підключений. І поки ви пройшлися і повідключали всі прилади в своєму будинку, вони як справжні енергетичні вампіри, що ховаються в темряві, продовжують свою роботу. Доброю новиною є те, що розробляється новий EPA Energy Star стандарт 3.0, який зобов'язує значно поліпшити споживання енергії в кабельній промисловості. Але єдиний спосіб по-справжньому приборкати апетит ваших квадратних вампірів, це покласти їх на подовжувач, який ви вимикаєте, коли не дивіться телевізор або відео, або просто повністю перейти на Інтернет.

Популярні новини зараз
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як вдвічі менше платити за світло