Продукція рослинного походження є основою харчування людства. А з урахуванням зростання частки вегетаріанців, її значення тільки збільшується. Ми звикли вживати в їжу насіння, листя, корені, стовбури рослин. Але тепер, схоже, гастрономічну популярність зможуть завоювати і квіти. Як повідомляє портал AgroDay, компанія Roses Forever з Нідерландів здивувала відвідувачів Всесвітньої виставки FloraHolland новими сортами їстівних троянд.

Це сорти Infinity, I am Different, Fontaine і Rosa Loves Me. Міні-троянди можуть стати основою або прикрасою вишуканих страв. "Ми з Roses Forever здатні задовольнити запити багатьох наших міжнародних відвідувачів, які шукають новий урожай для своїх теплиць", — говорить Роза Ескелунд, власниця виробництва. За її словами, міні-троянди зацікавлять не тільки жінки, але і фермерів.

Ліцензію на вирощування вже отримав великий нідерландський виробник, який заради новинки скоротив площі під сортами декоративних троянд. Інтерес до їстівним міні-трояндам вже виявили фермери з Японії, Канади, Південної Африки, Скандинавії. В Європі їстівні троянди можна придбати також у представництві компанії в Данії. У світовій кухні квіти в їжу вживають китайці, італійці, індійці. Їх додають у тісто, чай, солодкі страви, маринади і напої. Загалом, відомо про майже 30 видів їстівних квітів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про помилки вегетаріанців

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще