Аналітики стверджують, що втрати бізнесу від блокування Telegram можуть скласти 2 млрд доларів: російські компанії до кінця 2018 року можуть втратити 1 млрд доларів. Ще стільки ж втратять Amazon і Google.

Понад 400 російських компаній скаржаться на збої в роботі бізнес-додатків, платежів, взаємодії з банками, обслуговування клієнтів і т. д.

 Роскомнадзор вніс у чорний список близько 18 млн IP-адрес. Потенційні фінансові втрати російського бізнесу в разі продовження блокування в найближчі місяці можуть скласти 1 млрд доларів.

Про це пишуть російські ЗМІ, посилаючись на заяву компанії Flexbby, яка займається розробкою софту.

Відзначається, що спроби російської влади заблокувати Telegram призводять до ускладнень в роботі багатьох інтернет-сервісів.

Популярні новини зараз

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

 Постраждало близько 400 російських організацій, оцінює Flexbby: у них спостерігаються збої в роботі баз даних, бізнес-додатків, систем штучного інтелекту, геолокації, платежів, взаємодії з банками, обслуговування клієнтів і т. д.

 Призупинення працездатності хмарних сервісів Amazon і Google, а також рекламного майданчика Google може призвести до втрати двома корпораціями 940 млрд доларів за підсумками 2018 року, прогнозує Flexbby.

 У той же час, у Роскомнадзорі заявили, що оцінка збитку компаній через блокування IP-адрес знаходиться поза компетенцією відомства.

 "З тими, хто потрапив під блокування, ведеться робота з роз'яснення ситуації, пошук взаємоприйнятних рішень", - говорять у Роскомнадзорі.

 За даними відомства, на його гарячу лінію вже надійшло 46 тис. звернень зі скаргами через блокування.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 16 квітня, у Росії офіційно припинив роботу Telegram.

Telegram закрили за позовом ФСБ, яка вимагала у компанії ключів доступу до листування. Як відомо, судова тяганина з цього приводу тягнулась більше року.