Невідоме джерело в уряді РФ висловилося з приводу блокування Telegram. Цитата: “Не переживайте, все одно нічого у них (РКН) не вийде. Скоро все закінчиться". Виявляється, навіть у Кремлі сумнівається в успіхах блокування Telegram.

Нагадаємо, що можливі втрати бізнесу через блокувань російськими властями месенджера Telegram можуть скласти близько 2 млрд доларів. Аналітики стверджують, що російські компанії можуть втратити 1 млрд доларів до кінця 2018 року. Ще стільки ж — Amazon і Google.

Про це йдеться в листі генерального директора компанії-розробника софта Flexbby Андрія Прокоф'єва інтернет-омбудсмену Дмитру Мариничеву.

"Це найпесимістичніший сценарій", – зазначив Прокоф'єв. У цьому випадку, на його думку, виграти від переділу ринку можуть "Ростелеком", Mail.ru Group, "Яндекс" і Microsoft.

Популярні новини зараз

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

Глава Flexbby вважає, що необхідно прийняти поправки, які виключать ситуації, при яких "життєво важливі сервіси російського бізнесу будуть блокуватися в односторонньому порядку". За його даними, вже постраждали близько 400 російських організацій, які використовують Google і Amazon.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що податкова Пітера шукає Павла Дурова з-за боргу в 4 рубля. 26 відділ податкової служби відправив на пітерський адреса реєстрації Дурова лист про заборгованості. Все простіше простого - Павло Валерійович виїхав за кордон, не сплативши якісь копійки боргів за квартиру.

Пені на податок на майно фізичних осіб почало капати і незабаром набуло загрозливих масштабів. Тепер за квартиру на вулиці Ільюшина необхідно доплатити штрафні 4 рубля. А якщо Дуров буде і далі наполягати - ФНП може просити суд заарештувати російські рахунки Дурова і накласти арешт на продаж його квартир.