Можливі втрати бізнесу через блокувань російськими властями месенджера Telegram можуть скласти близько 2 млрд доларів. Аналітики стверджують, що російські компанії можуть втратити 1 млрд доларів до кінця 2018 року. Ще стільки ж — Amazon і Google.

Про це йдеться в листі генерального директора компанії-розробника софта Flexbby Андрія Прокоф'єва інтернет-омбудсмену Дмитру Мариничеву.

"Це найпесимістичніший сценарій", – зазначив Прокоф'єв. У цьому випадку, на його думку, виграти від переділу ринку можуть "Ростелеком", Mail.ru Group, "Яндекс" і Microsoft.

Глава Flexbby вважає, що необхідно прийняти поправки, які виключать ситуації, при яких "життєво важливі сервіси російського бізнесу будуть блокуватися в односторонньому порядку". За його даними, вже постраждали близько 400 російських організацій, які використовують Google і Amazon.

Популярні новини зараз

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

Напередодні Товариство наукових працівників звернулося до прем'єру Росії Дмитру Медведєву з вимогою "припинити шкідливу діяльність Роскомнадзора". Вчені вважають, що співробітники відомства повинні понести відповідальність за завдану ними шкоду. Вчора ж про збої в роботі сайтів, доступ до яких неможлива повноцінна наукова діяльність повідомив Раду з науки при Міністерстві освіти і науки. Вчені вважають, що саме Роскомнадзор, а не конкретні інтернет-провайдери, несе всю повноту відповідальності за ситуацію, що склалася.

У Роскомнагляді заявили, що "вживають заходів з метою уникнути блокування добропорядних ресурсів". На "гарячу лінію" відомства надійшли 46 тисяч звернень, що стосуються збоїв через блокування телеграма.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що податкова Пітера шукає Павла Дурова з-за боргу в 4 рубля. 26 відділ податкової служби відправив на пітерський адреса реєстрації Дурова лист про заборгованості. Все простіше простого - Павло Валерійович виїхав за кордон, не сплативши якісь копійки боргів за квартиру.