Справжньою причиною блокування месенджера Telegram в Росії є спроба силовиків зірвати плани Павла Дурова щодо створення власної кріптовалюти на основі Telegram. Про це повідомляють рос смі з посиланням на лист, який працівник 12-го центру ФСБ Роман Антипкін відправив колегам.

“Колеги, та історія взагалі не про це, як ви не розумієте! Історія не про ключі і тероризм <...>. Паша Дуров вирішив стати новим Мавроді. Запустивши свою крипту, в Росії ми отримаємо повністю неконтрольовану фінансову систему. І це не биткоин для маргіналів, це буде просто, надійно і безконтрольно. Це загроза безпеці країни <...>. Вся наркота, обнал, торгівля органами піде через Пашину крипту, а він буде говорити: "Я ні при чому, забороніть слова, їх використовують терористи", — йдеться в листі, підписаному Романом Антипкіним.

Справжність листа підтвердили федеральний чиновник і топ-менеджер одного з операторів зв'язку. Сам лист надіслано з пошти в домені 12center.ru. Про Романа Антипкина учасники ринку і чиновники повідомили, що він неодноразово представляв 12-й центр ФСБ на різних нарадах. Зокрема, щодо реалізації "закону Ярий".

Популярні новини зараз

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що 16 квітня Роскомнагляд почав килимові блокування в спробі заборонити роботу месенджера Telegram на території Росії. Цьому передував суд, на якому представники ФСБ зажадали від Дурова передати їм ключі шифрування, щоб отримати доступ до особистих перепискам. Представники Telegram заявили, що вони не можуть цього зробити як з етичних, так і з техинческим причин. Месенджер досі працює, однак РКП випадково заблокував масу сайтів, які ніякого відношення до Telegram не мають.