Дослідники з Корнельського університету створили алгоритм, який здатний керувати повідомленнями, які негативно впливають на людей через заклик до ненависті і ворожнечі.

Нейромережа здатна відрізнити ввічливу розмову від образливої і робить це всього на 7% гірше людини, і цієї цифри більш ніж достатньо.

Для навчання алгоритму дослідники використовували базу даних Wikipedia — Talk pages, в якій зберігаються діалоги адміністраторів онлайн-бібліотеки про достовірності статей. Для відмінності різниці, в нейромережу завантажили кілька тисяч ввічливих бесід, а потім додали і грубі.

В результаті штучний інтелект навчився розпізнавати фрази "дякуємо за допомогу" і "будь ласка, знайти джерела до цієї правки" як чемні, а висловлювання, подібні "твої джерела не мають значення", як грубі. Крім цього, вчені помітили, що діалоги, які починаються з прямого питання чи звернення "ти", найчастіше закінчувалися образами.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Показати ще

Завдяки цій нейромережі коментарі або обговорення буде набагато приємніше читати, а кількість одержуваного негативу від інших користувачів істотно зменшиться.

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.