Сучасні технології вже всюди. Напевно, жодна сфера діяльності без них не обходиться. І ось добралися вони і до архітектури. Хіба могли кілька десятків років тому люди уявити, що зможуть прогулятися по ще не побудованому котеджу, заглянути у свою квартиру на десятому поверсі, коли лежить ще один фундамент або заглянути в усі закутки парку, який існує лише на кресленнях?! Тепер завдяки «віртуальної реальності» - це стало можливо!

Трійця однодумців

Все почалося три роки тому, коли три людини організували дизайнерську компанію Mad-Group. Спільними зусиллями Дениса Субботи і співзасновника студії Віктора Королева вдалося зайняти свою нішу на ринку, і в компанії у 2018 році вже працює 20 співробітників.

«Ми - команда архітекторів і 3D-художників, які мають професійний досвід в області графічного дизайну, проектування будівель та інтер'єрів, - розповів нам Денис Суббота. - Дуже швидко ми зрозуміли, що до клієнтів потрібно знаходити нестандартний підхід, за допомогою емоцій. Саме це нас підштовхнуло на створення VR технології (віртуальної реальності)».

Популярні новини зараз
Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

За його словами, цей проект повинен стати проривом на ринку продажу житла.

«Ми знаємо, що однією з найбільших проблем нинішнього архітектурного співтовариства є переконання споживачів у тому, як буде виглядати готове спорудження, - продовжував розповідати Денис. - Віртуальна реальність дозволяє обійти майбутню будову, зануритися у новий простір, відчути його розміри, освітлення і глибину дизайну, поки сам проект знаходиться на стадії креслень. Тобто клієнт отримує повний ефект присутності».

Керівник Mad-Group зазначив, що подібна технологія стала можлива завдяки взаємодії архітекторів та IT-програмістів ігор.

«Такий інтерактивний підхід не тільки вражає, а швидше переконує клієнта. Він також економить час і гроші, тому що відразу дозволяє побачити необхідні доопрацювання і продемонструвати отримані побажання», - підкреслив Денис.

Виставка

Вже зараз цією технологією команда Mad-Group ділиться з усіма охочими. Спробувати віртуальну реальність на собі можна на виставці INTER BUILD EXPO, яка проходить у Києві з 20 по 23 березня.

«Наші потенційні клієнти - ті, хто працює у відділі продажів, - продовжив розповідати про нову технологію Суббота. - Коли клієнт зможе прийти і побувати на ще не побудованому об'єкті, внести якісь зміни, щось доповнити або прибрати ».

Денис також додав, що на виставці до їх стенду підходять люди кожні п'ять хвилин, щоб випробувати на собі віртуальну реальність.

«У майбутньому ми продовжимо знайомити людей з цією технологією, щоб про неї дізналася якомога більше людей, тим самим піднявши архітектуру і дизайн - на абсолютно новий рівень», - поділився планами на майбутнє Денис Суббота.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що таємні розробки Apple стали надбанням громадськості.