У Мережі з'явилася інформація про те, що Facebook всерйоз зайнявся розробкою власної криптовалюти. Компанія почала вивчення цього напряму близько року тому, проте тільки зараз створила команду, яка буде займатися цим питанням. Про це повідомляють ЗМІ.

Які плани у Facebook

Якщо раніше в цьому напрямку працював усього один співробітник Facebook, то на цьому тижні набрана команда з 10 чоловік, які і займуться вивченням технології блокчейна. А очолить її віце-президент соцмережі, відповідальний за програму Messenger, Девід Маркус.

Криптовалюту планують використовувати для проведення платежів всередині соціальної мережі. При цьому планів проводити ICO (виставляти на публічний продаж обмежену кількість токенів, як Telegram) у Facebook немає.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала особистий момент з Дзідзьо: "Весна ж..."

Аллі Пугачовій - 72: Галкін з дітьми вразили сюрпризом, готують лише раз на рік

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

"Як і багато інших компаній, Facebook досліджує способи вигідного використання можливостей, наданих технологією блокчейна", — заявили представники компанії.

Але варто зауважити, що на розробку власної криптовалюти у Facebook можуть піти роки. Можливо, навіть потрібно придбання компаній, які займаються блокчейном.

У месенджері Telegram теж може з'явитися своя криптовалюта. На створення своєї блокчейн-платформи Павло Дуров вже зібрав 1.7 млрд дол. Після двох раундів закритого продажу токенів команда вирішила обійтися без публічного ICO. Також розробники Telegram створили систему ідентифікації особи, яка буде використовуватися в майбутній блокчейн-платформі Telegram Open Network (TON).

Нагадаємо, найпопулярнішим додатком для iPhone став не Facebook чи WhatsApp, а додаток Tik Tok, або як воно називається в Китаї, Douyin.

Крім того, дуже скоро почнеться Google I/O 2018. Оскільки сервіси Google і операційна система Android цікаві більшості користувачів Мережі, то майбутня конференція є одним із найбільш значущих технологічних подій року.

У цьому році Google I/O знову буде проводитися в Shoreline Amphitheater у Маунтін-В'ю (Каліфорнія). Конференція розпочнеться у вівторок, 8 травня 2018 року, і згодом публіка дізнається чимало нового про майбутнє мобільної ОС Android і зусилля Google в напрямку розвитку штучного інтелекту.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", київський "Ромео" запросив дівчину на останнє побачення в її житті.