Якщо ви все ще використовуєте 32-бітну операційну систему, найближчим часом з'явиться новий привід перейти на 64-бітну. NVIDIA оголосила, що найближчим часом планує припинити випуск драйверів для 32-бітних платформ Windows, Linux і FreeBSD.

Компанія зазначила, що пакет драйверів GeForce 390 стане останнім з підтримують 32-бітні операційні системи. NVIDIA не називає терміни виходу оновлень, але, швидше за все, воно з'явиться на початку 2018 року. Разом з тим NVIDIA планує випускати оновлення безпеки для старих операційних систем до січня 2019 року.

Раніше ми повідомляли про те, що в офіційному блозі Microsoft Poland з'явився запис, що вказує на те, що незабаром на Xbox One з'явиться офіційна підтримка управління за допомогою клавіатури і миші. Таким чином, Microsoft зробить свою останню консоль ще ближче до ігрового PC.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Потап з голим торсом вразив схожістю з Брюсом Віллісом: "С*ксуальний"

Озброєний чоловік пішов на "захоплення" Кабміну, погрожуючи вибухом: "Ви з**бали вже..."

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

Як повідомляється на сторінках офіційного блога Microsoft Poland з'явилася інформація про те, що миші і клавіатури будуть підтримуватися всіма консолями Xbox One вже зовсім скоро. І хоча запис незабаром була вилучена, швидше за все, автори просто опублікували її раніше покладеного часу. Цікаво, що компанія повинна представити і власні комплекти ігрової периферії, судячи з цього запису.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Half-Life отримала довгоочікуване продовження.