Група промоутерів USB 3.0, в яку входять Apple, HP, Intel, Microsoft, Texas Instruments і інші її учасники, тільки що анонсувала ще одну специфікацію USB-C: USB 3.2.

USB-C давно рекламується як універсальний стандарт, який може заряджати телефон, ноутбук, планшет, ваш динамік Bluetooth і навіть консоль Nintendo через один загальний порт.

На жаль, майбутнє зарядки не таке вже просте. Різні девайси з споживають різну напругу, специфікації для передачі даних та живлення.

Новий порт буде підтримувати "багатосмужну операцію", яка теоретично дозволить пристроям, що використовують його, одночасно передавати кілька смуг даних. Він швидше звичайного USB 3.0 з пропускною здатністю від 5 до 10 гбіт.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: зізнання лукашенка, розкол в росії, дефіцит хліба в Україні та можливість масованого удару путіна Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Зрозуміло, для використання USB 3.2 знадобляться пристрої, які його підтримують.

Очікується, що розробка USB 3.2 не буде завершена до кінця цього року.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що Google відстежує природые лиха.