Роспатент дозволив Павлу Дурову зареєструвати в Росії товарний знак "Телеграма". Раніше відомство не дозволяло це зробити через схожість зі словом "телеграма". Про це повідомляють росЗМІ.

Дозвіл колегії Роспатенту був виданий компанії Telegram Messenger LLP. Відповідно до документів, котрі компанія Дурова надала колегії, всі права на бренд передаються від Telegram Messenger LLP до Telegram Messenger Inc. (зареєстрована на британських Віргінських островах). З цього моменту компанія Дурова має право забороняти неправомірне використання товарного знаку і назви.

Також Telegram Messenger Inc. може судитися з тими, хто використовував їх товарний знак раніше - тобто починаючи з моменту, як Дуров подав заявку на реєстрацію. Цікаво, що товарний знак зареєстрований тільки для захисту: тобто Telegram Messenger Inc. не має права використовувати його для продажу, наприклад інших продуктів, начебто сувенірів.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Єгор Крутоголов з "Дизель шоу" показав, як підсилив бійців ЗСУ: "Надавали оркам" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

У серпні 2017 року "Телеграм" подавав заявку на реєстрацію, але колегія заявила, що назва бренду схожа на слово "телеграма". Щоб спростувати це, Інститутом соціології РАН було проведено опитування, яке довело, що росіяни асоціюють слово "телеграм" з продуктом Дурова.

Як раніше повідомляв портал Знай.uа, представники популярної російської соціальної мережі "ВКонтакте" заявили про запуск платіжної системи, в якій в перший час не буде комісій.

Сервіс називається VK Pay і почне роботу в середу, 27 червня, о 12:00. Система дозволить оплачувати товари і послуги в самій соцмережі. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Нагадаємо, неназвана компанія подала в Замоскворецький суд Москви позов на засновника Telegram. В самому позові зазначається, що бізнесмен привласнив чужий продукт, який йому показали на приватній зустрічі в лютому.

Мова йде про розробку сервісу Telegram Passport, який команда месенджера анонсувала в травні. Позивачі впевнені, що Дуров практично повністю скопіював весь функціонал, інтерфейс і принцип роботи продукту. Позов поданий особисто Дурову, а не компанії Telegram.