Віце-президент Bethesda Softworks Піт Хайнс в інтерв'ю DualShockers повідомив, що для компанії участь у E3 — справжнє "пекло на Землі". Зараз співробітники видавництва продовжують готуватися до червневої демонстрації нових продуктів.

“Я думаю, що людям сподобається те, над чим ми працюємо. Це буде гримуча суміш з продуктів, які сильно відрізняються один від одного. Це проекти абсолютно різних жанрів, і серед них, як я сподіваюся, кожен знайде щось для себе" - повідомив Піт Хайнс

Згадка "пекла на Землі" навело геймерів на певні думки. Можливо, таким чином Хайнс тизерит показ продовження DOOM зразка 2016 року? Відомо, що місцем дії класичного Doom II була наша планета, яка стала місцем чергового демонічного вторгнення. У деяких регіонах у гри навіть підзаголовок був такий — Hell on Earth ("Пекло на Землі").

Також крім сиквела DOOM багато розраховують побачити на Е3 2018 новий проект Bethesda Game Studios (The Elder Scrolls, Fallout), на який не так давно сам натякав Тодд Говард, так і про доповнення для Prey не варто забувати.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зарубіжний портал Kotaku UK вчора повідомив про те, що з культової гри GTA 4 видаляють більшу частину музики. Відбудеться це з-за того, що термін дії ліцензії на музику для гри закінчується. Експерти впевнені, що компанія не стане продовжувати ліцензії, адже Rockstar заявляє, що у них ще є багато композицій, а грі вже кілька років, і величезною популярністю вона вже не користується. Власники консолей PS3 зможуть безкоштовно завантажити повний саундтрек. Про власників консолей від Microsoft і ПК поки мови не було.

До речі, саундтрек гри була навіть пісня "Дикі танці" української співачки Руслани, а також твори Віктора Цоя і багатьох інших відомих музикантів. Музика з гри буде вилучена вже 26 квітня, а поки геймери можуть насолодитися саундтреками.