Машинне навчання і складна конструкція крила повинна дозволити оборонному відомству США втілити свою давню ідею про безшумні дрони. Нові апарати повинні будуть поєднати в собі здатність розвивати високу швидкість і збережуть при цьому достатню маневреність, в тому числі і звміння сідати в умовах відсутності посадкової смуги. В якості основної моделі для наслідування військові пропонують кажанів. Як повідомляє сайт СтранаUa, нові дрони будуть використовуватися в розвідувальних цілях.

Пентагон створить нові дрони, в конструкції яких будуть застосовані принципи польоту деяких тварин, особливо, кажанів. Міністерство оборони США оголосило тендер на розробку цих безпілотних літальних апаратів. Військові беруть пропозиції потенційних учасників тендеру, переможець якого отримає грант на розробку нового апарату. В даний час більшість дронів виконуються по вертолітним або літаковим схемами. Їх роблять самих різних розмірів - від кишенькових до великих аеродромних безпілотників, також вони вміють нести різноманітне розвідувальне обладнання.

Але їх недоліком є обертові гвинти, які створюють багато шуму, роблячи, наприклад, таємне спостереження неможливим. Дрони, які вміють літати безшумно, як кажани, вважають військові, забезпечать скритність розвідки і спостереження. Такі апарати зможуть літати з допомогою помахів крил. Якщо групу дронів - кажанів випустити на розвідку на заході, то супротивник не запідозрить недобре. У Пентагоні також вважають, що безпілотники, літаючі з допомогою помахів крил, будуть більш маневреними, ніж існуючі мультикоптери або апарати літакового типу. Перспективні "кажани" повинні будуть виконувати автономні польоти. Інші подробиці про перспективні розробки поки невідомі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про літаючу ванну

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще