Ірако-британський архітектор Заха Хадід, безсумнівно, внесла величезний внесок в архітектуру Близького Сходу. Однак завдяки своїм проектам, які вона встигла розробити, ми ще якийсь час будемо дивуватися новим чудовим будівлями від Захі. Перший проект архітектора для міста Дубай являє собою "порожню" вежу Opus. Як повідомляється, будівля буде відкрито вже в наступному році.

Opus – це не тільки перший проект Захі Хадід для Дубая, але і єдиний проект готелю, який вона розробила особисто, включаючи всі інтер'єри. Згідно заявам Melia Hotels, чий готель ME Dubai буде займати 19 нижніх поверхів, все будова демонструє свою взаємопов'язаність з незвичайною меблями всередині, яка була спроектована або підібрана самої Хадід.

Нижні поверхи будуть представляти собою розважальний простір, заповнене барами та ресторанами, а верхні поверхи будуть використовуватися для офісних приміщень. Все це буде знаходитися всередині гігантського куба, який фактично розділений на дві вежі завдяки порожнечі, яка утворилася посередині. Зовнішній фасад оснащений запрограмованим світлодіодним дисплеєм, який висвітлює будівлю вночі.

Популярні новини зараз

Киянка перетворила дорожній знак на жердину для стриптизу, троє копів спостерігали осторонь: "Чиясь майбутня матiр"

До 100 кВт - 1, 2 гривні, більше 500 кВт - 3,5 гривень: українці вимагають розділити тариф на електрику

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

Настя Каменських зізналася, що приховувала від шанувальників: "Довгоочікувана подія"

Показати ще

Дві окремі секції будівлі зверху і знизу з'єднані мостами. Мости виконані з унікальних вигнутих подвійних стекол, подвійних вигнутих алюмінієвих рамок і сталі. Мости будуть мати товщину в три поверхи і розташують у собі ексклюзивні приміщення для гостей.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в світі побудована найгуманніша в'язниця в світі.