Багато фахівців сходяться сьогодні на тому, що сучасні персональні комп'ютери – це недопрацьовані пристрої, за допомогою яких виробники мають намір у майбутньому викачувати додаткові кошти з кінцевих споживачів.

Чи варто говорити, що розвиток технологій триває семимильними кроками. Яскравий тому приклад наші смартфони – новинки ринку дворічної давності сьогодні вважаються якщо і не безнадійно відсталими, то точно не відповідають самим високим вимогам екземплярами. Удосконалення програмного забезпечення регулярно змушує користувачів збільшувати обсяги пам'яті пристроїв.

Ймовірно, саме з цієї причини багато користувачів почали збирати комп'ютери самостійно з купованих комплектуючих, або замовляти ПК в спеціальних ательє, які за помірну плату роблять те ж саме і гарантують безперебійну роботу.

Вибираючи процесор, відштовхуйтеся від багатозадачності машини. Якщо ви збираєтеся одночасно використовувати кілька важких програм, краще встановіть чотирьохядерний процесор (наприклад, Intel Pentium Processor N4200).

Популярні новини зараз

Наречена Розенка Лебідь показала соски і круглий животик: "Уже не влазять"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Показати ще

Пам'ятайте, що оперативна пам'ять гарантує безперебійну і швидку роботу при завантаженні файлів і програм, і на сьогоднішній день актуально мати на ПК мінімум 8 Гб ОЗУ.

Важливо мати можливість додавати в слоти планки оперативної пам'яті, бо в такому разі персональний комп'ютер навряд чи застаріє швидко – можна пристосуватися під натиском прогресу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google пригрозила підірвати ринок смартфонів.