Презентація гаджета HuaweiP20 запланована на 27 березня 2018 року. Однак крім новинки до лінійки смартфонів увійде два інші пристрої з більш скромними характеристиками. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, дизайн майбутнього флагманського смартфона HuaweiP20 вже повністю розсекретили в Мережі. Новинка буде мати екран практично у всю лицьову панель, а також "моноброву" і вертикально розташовану потрійну камеру. Рендери опублікували на Twitter-сторінці інсайдера Евана Бласса.

У цей час невідомо, як саме будуть функціонувати три фотомодуля, розташованих на задній панелі пристрою.

Презентація лінійки смартфонів, включаючи новий флагман, очікується 27 березня 2018 року. Крім топового пристрою вона також буде включати два інших із більш скромними характеристиками - P20 Lite і P20 Pro.

Фото новинки

Раніше, Nokia анонсувала модульну "розумну" куртку під назвою CHASE Lifepool FR для співробітників служб порятунку, поліцейських і лікарів.

Крім незвичайного зовнішнього вигляду, на рукавах і грудях жакета розташовано відділення, куди можуть бути вбудовані змінні блоки з датчиками температури тіла, серцебиття, GPS-навігатор і інші пристрої, які допоможуть спецслужбам виконувати свою роботу. Вбудовані в куртки датчики зможуть визначати рівень забруднення повітря.

Нагадаємо, компанія Microsoft підтвердила, що Windows 10 буде додано до режиму S Mode. Про це заявив Джо Бельфиоре на своїй Twitter-сторінці. Він є відповідальним у розробці Microsoft Windows і браузері Edge.

Відомо, що новий режим пропонує користувачеві можливості Windows 10 S без переустановки системи. По суті, це віртуальна система, яка не вимагає установки всіх необхідних програм на комп'ютері, як у звичайній Windows.

При цьому його ключовою особливістю є обмеження на установку додатків сторонніх джерел. Брати їх можна буде виключно з фірмового магазину Microsoft Store, і більшість з них платні.

Крім того, відомий ігровий журналіст Маркус Селларс у своєму Twitter розповів деякі подробиці про плани Sony щодо консолі PlayStation 5. І, хоча сприймати цю інформацію серйозно не варто, у Селларса є певна репутація, так що до його слів варто прислухатися.

Також, компанія Google оголосила про початок розповсюдження нової версії додатка Google Photos для Android, яка підтримує сервіс Google Lens. До цього сервіс Google Lens, заснований на технології машинного зору і штучного інтелекту, був доступний тільки для смартфонів Google Pixel від творців Android.

Дивіться сюжет про смартфони

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Xiaomi прокачає улюблений аксесуар Януковича.