Відлік пішов на місяці. Незабаром роботи відмовляться від людей

поділитись
Машини перестануть потребувати людей

Роботизація розвивається стрімкими темпами. На сьогоднішній день роботи освоїли складні технологічні операції, вміють бігати, плавати, а деякі навіть можуть робити сальто. Всі ці обставини наштовхують вчених на думку, що участь людини в розвитку робототехніки може незабаром припинитися. Як повідомляють російські ЗМІ, група дослідників з Массачусетського технологічного інституту переконана, що вже за два роки японським інженерам вдасться створити систему самоконтролю і самонавчання, необхідну для подальшого самовідтворення роботів.

Завдяки цьому роботи зможуть вийти на новий рівень. Вони не будуть потребувати запуску і регулярного оновлення програмного забезпечення, тому що самі зможуть регулювати цей процес. Фахівці Інституту уточнили, що завдяки таким нововведенням роботизована техніка зможе виконувати до 25% роботи людини. Але в результаті у світі зменшиться кількість робочих місць.

Враховуючи, що демографічна ситуація на Землі наближається до критичної, такі зміни в структурі роботизованої техніки можуть вплинути на подальше працевлаштування. Вчені припускають, що в результаті це призведе до масових захворювань і голоду. Фахівці Інституту побоюються, що розвиток технологій рано чи пізно зробить людей "рабами" роботів. Низка видатних діячів з технологічних корпорацій, таких як Білл Гейтс і Марк Цукерберг не погоджуються з такими прогнозами. Схоже, що тільки час доведе або спростує їхню думку.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про бажання роботів створювати сім'ї

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
робот, людство, самонавчання
Вибір редакції, Суспільство
19.01.2018
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
18.01.2018
Кремль планує її модернізувати
0
0
23:14 19.01.2018
Експерти запевняють: очікується дещо грандіозне
0
0
20:02 19.01.2018
Не намагайтеся повторити це вдома
0
0
16:47 19.01.2018