Агенти інтернету речей поступово заповнюють наше життя. Функції гаджетів для розумного будинку розширюються, а самі предмети стають дешевшими. За прогнозами CNBC, до 2020 року в світі буде 25 млрд підключених до інтернету пристроїв. В їх число буде входити вся побутова техніка, яка до того часу буде самостійно проводити оплату комунальних послуг і купувати інші товари.

Поширення пристроїв розумного будинку призведе до розквіту так званих "невидимих платежів", які проводяться автоматично без участі користувача. За таким принципом списуються гроші за передплату на цифрові сервіси, але скоро цей прийом проникне і у сферу комунальних платежів, а також шопінгу. "Телевізори, холодильники та інші пристрої будуть платити за електрику і навіть домовлятися про ціни на електроенергію", — прогнозує Філ Помфорд, старший менеджер компанії Worldpay, яка спеціалізується на сервісах для обробки платежів.

Однак, у суспільстві, як і раніше, немає достатньої довіри до такої системи. 75% британців відчувають побоювання, пов'язані з можливою атакою хакерів на систему розумного будинку. Серед жителів Китаю довіра до подібних технологій вище. 61% китайців погодилися б довірити свої клопоти розумним речам.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, як блокчейн допоможе безробітнім

Популярні новини зараз
Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося
Показати ще