У космонавти обирають кращих з кращих. Кандидати найсуворішим чином перевіряються по безлічі критеріїв. Все має бути на вищому рівні: і фізична підготовка, і стан здоров'я, і професійні навички, і морально-ділові якості. Тому в масовій свідомості космонавти знаходяться приблизно на одному рівні з супергероями і надлюдьми. Тим не менше, більшість з них мають цілком людським почуттям гумору. Як повідомляють російські ЗМІ, підтвердженням цього став недавній політ на пилососі по МКС.

Командир 55-ї експедиції Міжнародної космічної станції Антон Шкаплеров політав на пилососі по МКС. Відео опубліковано в присвяченому космонавту співтоваристві в "ВКонтакте". "Тут під час суботника подумав, що вже третій політ все-таки... пора провести льотні випробування пилососа", — розповів росіянин.

За словами космонавта, до цього його часто запитували, чи літають вони на пилососі по МКС. Це популярне питання й змусило Шкаплерова зробити свій політ. На задньому фоні звучить пісня I Believe I Can Fly ("Я вірю, що можу літати") Ар Келлі. Очолювана Шкаплеровим експедиція стартувала 17 грудня минулого року. До складу основного екіпажу також увійшли американець Скотт Тінгл і японець Норишиге Канаі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чому Марс закриють для бажаючих повернутися

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Щасливий Євген Кошовий привітав свою доньку з Днем народження: "13 нормальний поверх"

Показати ще