Розумна камера Kuna Systems розроблена як охоронна система для будинку, яка з допомогою ШІ безперервно оцінюють все, що знаходиться в її полі зору. Розробка вміє розпізнавати людини, проте вчені хочуть піти ще далі, і навчити систему розпізнавати крадіжки або підозрілу поведінку.

Алгоритм у камері також зможе ідентифікувати людей та визначати, чи мають вони право брати які-небудь речі в будинку або навіть бути на території будинку чи в певному місці. За словами Хуаня, директора компанії-виробника, в майбутньому такі пристрої зведуть до нуля дрібні крадіжки.

Однак розумні пристрої-наглядачі здатні завдати господареві шкоду. Навіть при порушенні господаря будинку, камера не буде мовчати, і заявить про інцидент в поліцію. Хуань вважає, що машина повинна вміти розмежовувати злочини: заявляти в поліцію, якщо господар скоїв тяжкий злочин, але зберігати мовчання, якщо було помічено дрібне правопорушення, яке нікому не завдало шкоди.

Але все ж, власник камери може відключити автоматичне заяву в поліції за правопорушення. Але є ймовірність, що пристрої будуть запрограмовані на автоматичне документування тяжких злочинів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що жителів планети попередили про нову небезпеку.