Сьогодні на ринку повно фітнес-браслетів - Apple Watch, Mi Band від Xiaomi, Samsung Charm...Здавалося б покупця вже здивувати  нічим, але український розробник все ж вирішив запропонувати свій варіант популярного гаджета. Київський стартап Force Emotion створив фітнес-браслет EMwatch, який міряє тиск, пульс, показує статистику сну, рівень стресу і навіть дає поради, як поліпшити самопочуття.

"Вже 4 роки ми проводимо дослідження в області стресів і біосигналів. Під час тестування власних розробок заглибилися в цю тему і виявили залежність між рівнем стресу і продуктивністю", — розповіла в інтерв'ю Ліза Воронкова, засновник компанії.

В результаті дослідницької роботи українські розробники створили "розумний" годинник EMwatch.

Новий гаджет вміє визначати, чи є у користувача перенапруження, спираючись на різні параметри, яких ні багато ні мало — 20.

Основні:

Популярні новини зараз

Головне за день понеділка, 17 лютого: ціни зростуть вдвічі, Мендель "взули" на повну, а Богдан втік з України

ПриватБанк пояснив, куди зникають гроші з рахунків

Вакарчука кинуло в піт через незручні питання про спонсорів - "Мукає і трясе головою"

Польща змінить правила для заробітчан, що чекає на українців

Показати ще
  • якість сну
  • активність
  • ритми серця і ін

Користувач отримує поради для поліпшення власного стану, в залежності від рівня стресу і способу життя.

Розробники проаналізували сотні моделей поведінки та на основі власних досліджень створили систему, яка показує, в якому стані ви знаходитесь, і в разі наявності стресу, радить вам, як з ним справлятися, через спеціальний додаток.

Таких рекомендацій існує близько 300 і всі вони обґрунтовані науково.

НАПРИКЛАД: "Випий гранатового соку" - він містить високу кількість вітаміну С, який знижує рівень кортизолу, тим самим зменшуючи артеріальний тиск.

Також "розумний" годинник оснащений функцією оповіщення про дзвінки і смс, а також крокоміром.

Годинники мають батарею на 100 мА/год. Заряду вистачить на 10 днів активного використання, і на 30 — пасивного. Корпус захищає внутрішні механізми від вологи і пилу. Пристрій підтримує українську, російську та англійську мови.

Ціна фітнес-браслета українського виробника EMwatch - 88 $.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", компанія LG запатентувала розумний стилус з гнучким екраном, який в майбутньому зможе повністю замінити смартфон. Розумна ручка оснащена LTE-модулем, мікрофоном, динаміком, камерою, сканером відбитків пальців і т. д.