Samsung анонсує свій перший комерційний телевізор 8K TV, Q900R, який представили в IFA 2018 на цьому тижні. Панель QLED буде доступна в розмірах 65 дюймів, 75 дюймів, 82 дюйма і 85 дюймів і може досягати максимальної яскравості 4 000 ніт. Він також підтримує новий формат HDR10 +, підтримуваний Samsung і Amazon. Варто зазначити, що деякі виробники відеоконтенту не здатні працювати на такому великому якості.

Враховуючи, що для 8K практично нульовою контент, Samsung на даний момент спирається на технологію масштабування. Компанія стверджує, що у функції Q900R "8K AI Upscaling" використовує штучний інтелект і виділений процесор для доведення зображень до рівня, сумісного з 8K незалежно від якості вихідного формату оригіналу, що звучить кілька оптимістично.

Q900R надійде в продаж принаймні на деяких ринках в кінці вересня, хоча Samsung ще не говорить, де і на скільки. Я очікував би, що ціна буде включати в себе кілька доларів, що вище, ніж кількість горизонтальних пікселів.

Варто відзначити, що на ринку телевізорів навіть у LG немає подобніх технологій, а якщо і є, то в найближчі півроку вони не будуть доступні звичайним користувачам. Однак без масштабування телевізор з такою якістю зображення просто марний.

Нагадаємо, що сервіс Facebook Watch, який раніше працював тільки в США, стане доступним для користувачів зі всього світу. Про це повідомляє ВВС-Україна.

Як повідомляв портал Знай.uа на виставці Gamescom 2018 журналіст видання IGN поцікавився у Піта Хайнса, віце-президента по маркетингу Bethesda, не втомився він від того, що в пресі і співтоваристві видавництво позиціонують як "спасителя синглплеерных ігор".

Також портал Знай.uа писав, що в китайському магазині Xiaomi з'явилася більш доступна серія валіз 90 Points Travel Suitcase 1A, представлена двома моделями розміром 20 і 26 дюймів.