Продукти Tesla, як правило, наживаються на привабливості бренду електромобіля і його публічного виконавчого директора Ілона Маска, а новий зарядний пристрій Tesla Wireless не є винятком. Пристрій, яке продається на веб-сайті Tesla разом з існуючими настільними і переносними зарядними пристроями компанії, являє собою гладкий, схожий на Apple девайс, вартість якого становить 65 доларів. Він має вбудований кабель USB-C, якщо ви хочете підключити його безпосередньо до пристрою і порт USB-A для пристроїв, які не підтримують USB-C.

Він продається в чорному і білому кольорах, але він поставляється тільки з 6000 мАч обїема і 5 Вт потужності. Приблизно за половину ціни ви можете отримати зарядний пристрій Anker від 10 000 маг PowerCore, яке має 12 Вт зарядки, але не підтримує бездротову зарядку. За 50 доларів ви можете отримати бездротовий зарядний пристрій RAVPower 10,400 mAh з потужністю 10 Вт.

Звичайно, ніхто не купує це для специфікацій або тому, що вони цінні. Вони купують його, бо на ній є логотип Tesla, і він виглядає дуже гарно, що цілком справедливо для 65 доларів, і легкість використання бездротової зарядки тільки в плюс. Це непогана покупка для великого шанувальника Tesla.

Нагадаємо, що американська компанія Apple у вересні представить три нові моделі iPhone, які зовні будуть схожими на iPhone X, але з деякими зовнішніми відмінностями. Це стосується і бюджетної версії.

Популярні новини зараз
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Показати ще

Як повідомляв раніше "Знай.uа", WhatsApp messenger являє з себе найпопулярніший засіб для спілкування в інтернеті, якими користується 1,5 млрд людей по всьому світу. Навіть Telegram на даний момент не здатний змагатися з цим месенджером.

Також "Знай.uа" писав, що засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.