Щоб поліпшити якість перекладів на своїй платформі, Facebook впровадив штучний інтелект (AI) на свої послуги з перекладу, на які припадає понад 4,5 мільярда перекладів кожен день.

З більш ніж двома мільярдами користувачів Facebook підтримує понад 45 мов. "Нещодавно ми перейшли від використання моделей машинного перекладу на основі фраз до нейронних мереж, щоб задіяти всі наші серверні системи переказу", - йдеться в повідомленні компанії.

Згідно з Facebook, їх попередні засновані на фразі статистичні методи були корисні, але у них також були обмеження. "Одним з основних недоліків заснованих на фразах систем є те, що вони розбивають пропозиції на окремі слова або фрази", - говорять дослідники. Це призводить до ускладнення перекладу між різними мовами з різними порядками слів.

Щоб виправити це і побудувати нейронні мережеві системи, Facebook почав з типу рекурентної нейронної мережі, відомої як послідовна LSTM.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Маск ставить експерименти на співробітниках.

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Прес-марафон Володимира Зеленського: скандал з пресою, щупальця олігархів і головні помилки

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Показати ще