Команда вчених, очолюваних співробітниками Університету Буффало, розробила нову систему комп'ютерної безпеки, яка орієнтується на параметри серця, оскільки навіть систему розпізнавання особи і відбитків пальця можна зламати.

Для початкового сканування серця системі буде потрібно близько 8 секунд, після чого зможе постійно розпізнавати його. За допомогою датчиків, система вимірює швидкість серцебиття, і в разі, якщо хтось інший здає за комп'ютер користувача, система зможе це визначити.

Існує кілька причин вибрати саме цю біометричну систему, а не відбитки пальців і ока. По-перше, це пасивне безконтактне пристрій, тому немає необхідності у внесенні даних (наприклад, підношення пальця до сканера). По-друге, система постійно контролює користувача, так що комп'ютер перестане працювати, якщо перед ним виявиться інша людина.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Це полегшує вихід із системи і блокування даних при необхідності. Вчені стверджують, що технологія не представляє загрози для здоров'я, оскільки потужність сканера ніяк не вплине на серце - випромінювання електромагнітного поля слабкіше, ніж у сигналу Wi-Fi і смартфона. Автори роботи планують миниатюризировать систему і встановлювати її на клавіатури комп'ютерів.

Крім робочих ПК, система стане в нагоді в аеропортах та інших місцях, в яких потрібна ідентифікація користувача.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розумна куртка зможе приймати дзвінки.