"Яндекс" відмовився виконувати вимогу Роскомнадзора про видалення піратського контенту з видачі "Яндекс.Відео".

У свою чергу, компанія назвала це порушенням, адже закон про піратство не поширюється на пошуковики. Іншими словами, пошуковики лише віполняют пошук заданніх питань користувачів, а не розміщують піратський контент в мережі.

В "Яндексі" заявили, що вимога Роскомнадзора "безпідставно та не відповідає законодавству", і компанія має намір оскаржити рішення Мосміськсуду.

"Яндекс" отримав чотири повідомлення від Роскомнадзора, які наказують нам видалити контент, що порушує права кількох телеканалів групи "Газпром-медіа". Роскомнагляд направив повідомлення на підставі ухвал Мосміськсуду, куди звернулися телеканали.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Показати ще

"Яндекс" виступає за чесний інтернет, в якому користувачеві доступний якісний легальний контент, а правовласники заробляють на ньому свої законні гроші",- повідомила прес-служба "Яндекса".

У компанії пояснили, що вимоги блокування не стосуються пошуковиків, тому що вони тільки дають посилання на піратський контент, і на “Яндекс.Відео" не зберігається ніяких фільмів чи серіалів.

Нагадаємо, що американська компанія Apple у вересні представить три нові моделі iPhone, які зовні будуть схожими на iPhone X, але з деякими зовнішніми відмінностями. Це стосується і бюджетної версії.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", WhatsApp messenger являє з себе найпопулярніший засіб для спілкування в інтернеті, якими користується 1,5 млрд людей по всьому світу. Навіть Telegram на даний момент не здатний змагатися з цим месенджером.

Також "Знай.uа" писав, що засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.