У відповідності до шкали цінностей, представленої в піраміді Маслоу, безпека являє для людини виняткову важливість. На сьогоднішній день існує маса способів забезпечити власну безпеку. Однак новий винахід колишнього співробітника Агентства національної безпеки США (АНБ) Едварда Сноудена дозволить вам відмовитися від складних систем сигналізації та тривожних кнопок. Як повідомляє агентство УНІАН, новий додаток для смартфона називається Haven.

Програма допомагає перетворити будь-який смартфон під управлінням операційної системи Android в мобільну систему безпеки для дому. Haven використовує камери, мікрофон і акселерометр для аналізу ситуації в приміщенні. Телефон під управлінням програми починає фіксувати будь-які рухи, звуки, дотики до самого гаджету. Смартфон можна залишити у своєму готельному номері, щоб він зняв будь-яку людину, який зайде у приміщення за вашої відсутності.

Розробники пояснили, що так можна засікти співробітників спецслужб, що намагаються встановити прослушку у вашому житлі або номері в готелі. "Уявіть, що ви завжди може брати з собою електронного сторожового пса, причому, розумного, який може залишитися в кімнаті без вас і захищати вас від потенційних загроз", – розповів Сноуден. За його словами, ідея програми в тому, щоб дати користувачеві надійну гарантію безпеки своїх власних стін.

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про сучасну заміну алкоголю