Фахівці Радіологічного товариства Північної Америки (RSNA) виявили, що залежність від інтернету і смартфона змінює хімічний склад мозку підлітків, і може викликати депресію і підвищену тривожність.

Вчені провели дослідження, в ході якого з'ясувалося, що 46% американців зізналися, що не можуть жити без своїх смартфонів. Таке твердження більше схоже на перебільшення, але, тим не менш, все більше людей залежать від своїх мобільних телефонів і іншої електроніки, коли справа стосується отримання нової інформації, спілкування та розваг.

Особливо це стосується молоді, яка проводити більшість свого часу за використанням смартфонів.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Для того щоб розібратися, чи дійсно мозок підлітків зазнає змін під впливом тривалого занадто великого захоплення мобільними технологіями, професор Хен Сук Сео і його колеги провели магнітно-резонансну спектроскопію 19 юнаків та дівчат, яким був поставлений діагноз "залежність від інтернету або смартфона".

Результати показали, що, порівняно зі здоровими тінейджерами, співвідношення GABA до Glx передній поясній корі мозку пацієнтів із залежністю було підвищено, нагадуючи стан мозку осіб, які страждають депресією і тривогою.

Раніше ми писали про те, що марсохід NASA запустить на Марс для пошуку життя. Новий, значно вдосконалене безпілотне пристрій відправиться на планету в рамках місії "Марс 2020". Апарат буде шукати ознаки первісної мікробної життя на Марсі, який до цих пір вважається непридатним для життя.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зоологи дізналися, хто з кішок і собак розумніші.