Департамент охорони здоров'я Каліфорнії опублікував доповідь про небезпеку для здоров'я, яку представляють залишені поруч зі сплячим людиною смартфони. На думку дослідників, з'являється все більше доказів, що електромагнітне випромінювання від гаджетів збільшує ризик раку і безпліддя.

Згідно прес-релізу департаменту, хоча не виявлено чіткого зв'язку між смартфонами і різними захворюваннями, наявних даних достатньо, щоб застерегти користувачів, особливо дітей, про потенційний ризик гаджетів. Фахівці рекомендують, що смартфони, поки їх не використовують, повинні перебувати на відстані одного або декількох метрів від тіла людини.

У доповіді також наголошується, що використання гаджетів може нашкодити сну підлітків, їх психічному здоров'ю і сприяти порушення концентрації уваги. Крім використання, радіочастотне випромінювання, що випускається пристроями також може впливати на якість сперми у чоловіків, які носять пристрою в кишенях. Фахівці радять не залишати смартфони під подушкою або на тумбочці біля ліжка під час сну.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

На цьому тижні, армія США відправить в гарячі точки команди кіберсолдат. За даними AFP, американські військові всерйоз намірилися атакувати супротивників шляхом нанесення ударів по їх комп'ютерним мережам. Як пояснив полковник Роберт Райан (Robert Ryan), головна місія Армії США – "атакувати і знищувати", однак кіберсолдати будуть переслідувати інші цілі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що пасажири астероїда шокували вчених.