Ізраїльська армія справедливо вважається однією з кращих у світі. А за рівнем турботи про військовослужбовців та якістю надання медичної допомоги безсумнівно є першою на планеті. Але ізраїльтяни не зупиняються на досягнутому і продовжують "прокачувати" своїх солдатів у відповідності з останніми технічними трендами. Вже до 2019 року в штатну екіпіровку кожного солдата увійде Android-смартфон, оснащений системою Shaked Fighting, повідомляє сайт Головне.

У Міноборони Ізраїлю вказують, що Shaked Fighting – додаток до вже існуючої уніформи. Кожен солдат отримає Android-смартфон у вигляді наручного годинника, а кожен командир підрозділу – "розумний" рюкзак, що вміщає засоби зв'язку, додатковий протиударний і водонепроникний смартфон, а також портативний зарядний пристрій. У військовому відомстві зазначають, що хоча в гаджетах будуть встановлені спеціалізовані програми, солдати зможуть легко користуватися ними, оскільки інтерфейс і функціональність залишаться на рівні звичних всім смартфонів.

Так, військовослужбовці зможуть користуватися цифровим компасом, картами, камерою, а також передавати інформацію в межах своєї бойової групи. За словами підполковника Орена Мацлиаха, брав участь у розробці системи Shaked Fighting, з допомогою персональних смартфонів солдати зможуть краще орієнтуватися на місцевості, а також оперативно отримувати бойові завдання і доповідати про результати їх виконання. Крім того, Shaked Fighting вміє ідентифікувати цілі і оснащена функцією "свій-чужий", що зведе до нуля ризик дружнього вогню. Система Shaked Fighting успішно пройшла випробування в одному з бойових підрозділів, і солдати високо оцінили її можливості.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про біглого поліцая ДНР

Популярні новини зараз

Карантин в Україні продовжать восени: чого очікувати з 1 вересня

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще