Технології дорого обходяться абсолютно кожному. Але оскільки вони стають більш буденними, а попит зростає, гаджети стають більш доступними. Але якщо ви вкладаєте гроші в шматок високотехнологічного обладнання, ви все одно хочете використовувати його з якоюсь обережністю. Ось чому нова жорстка SD-карта Sony, розроблена для того, щоб буквально протистояти проникненню в пилу, бруд, води і просто виходу з ладу.

Безсумнівно, новинка міцніше своїх попередників, і його конструкція без брекетів допомагає користувачам не розбивати його на шматки, створюючи захист даних. Картка також може витримувати падіння до п'яти метрів, і вона є пилезащитной і водонепроникною з класом захисту IP68.

На додаток до своєї жорсткої конструкції, карта дуже потужна компанія може похвалитися швидкістю запису і читання до 299 МБ / 300 МБ в секунду. Щоб гарантувати, що карта, як і раніше функціонує за призначенням, Sony навіть пропонує супутнє програмне забезпечення для перевірки працездатності SD-карти.

Нові жорсткі карти будуть доступні в жовтні, починаючи з 32 ГБ за 72 долара. Всі ці специфікації відмінно підходять для проведення авантюрних фотографій і незграбних людей.

Нагадаємо, що сервіс Facebook Watch, який раніше працював тільки в США, стане доступним для користувачів зі всього світу. Про це повідомляє ВВС-Україна. Відеоплатформа дозволяє викладати контент тільки тим авторам, які відповідають низці критеріїв.

Популярні новини зараз

В Україні піднімуть зарплату жінкам: у Мінсоцполітики заговорили про "рівність та справедливість"

Кравець пішла з життя: "Серце назавжди перестало битися"

"Місіс Смітт": Кароль блиснула ідеальною фігурою на "Квартал 95", оце образ

Анекдоти на 18 жовтня підкорять навіть іменитих коміків

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, на минулій виставці Gamescom 2018 журналіст видання IGN поцікавився у Піта Хайнса, віце-президента по маркетингу Bethesda, не втомився він від того, що в пресі і співтоваристві видавництво позиціонують як "спасителя синглплеерных ігор".

Також портал Знай.uа писав, що в китайському магазині Xiaomi з'явилася більш доступна серія валіз 90 Points Travel Suitcase 1A, представлена двома моделями розміром 20 і 26 дюймів.