Технології дорого обходяться абсолютно кожному. Але оскільки вони стають більш буденними, а попит зростає, гаджети стають більш доступними. Але якщо ви вкладаєте гроші в шматок високотехнологічного обладнання, ви все одно хочете використовувати його з якоюсь обережністю. Ось чому нова жорстка SD-карта Sony, розроблена для того, щоб буквально протистояти проникненню в пилу, бруд, води і просто виходу з ладу.

Безсумнівно, новинка міцніше своїх попередників, і його конструкція без брекетів допомагає користувачам не розбивати його на шматки, створюючи захист даних. Картка також може витримувати падіння до п'яти метрів, і вона є пилезащитной і водонепроникною з класом захисту IP68.

На додаток до своєї жорсткої конструкції, карта дуже потужна компанія може похвалитися швидкістю запису і читання до 299 МБ / 300 МБ в секунду. Щоб гарантувати, що карта, як і раніше функціонує за призначенням, Sony навіть пропонує супутнє програмне забезпечення для перевірки працездатності SD-карти.

Нові жорсткі карти будуть доступні в жовтні, починаючи з 32 ГБ за 72 долара. Всі ці специфікації відмінно підходять для проведення авантюрних фотографій і незграбних людей.

Нагадаємо, що сервіс Facebook Watch, який раніше працював тільки в США, стане доступним для користувачів зі всього світу. Про це повідомляє ВВС-Україна. Відеоплатформа дозволяє викладати контент тільки тим авторам, які відповідають низці критеріїв.

Популярні новини зараз

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Погода 22 вересня нагадає українцям про зиму: привіт, заморозки

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, на минулій виставці Gamescom 2018 журналіст видання IGN поцікавився у Піта Хайнса, віце-президента по маркетингу Bethesda, не втомився він від того, що в пресі і співтоваристві видавництво позиціонують як "спасителя синглплеерных ігор".

Також портал Знай.uа писав, що в китайському магазині Xiaomi з'явилася більш доступна серія валіз 90 Points Travel Suitcase 1A, представлена двома моделями розміром 20 і 26 дюймів.