В Apple трудиться аколо 120 тисяч осіб, враховуючи кампуси та офіси з фабриками. Співробітники компанії отримують не тільки гідну оплату праці, але і різні пільги.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Ресурс Glassdoor, які ставлять оцінками роботі в різних компаніях, що дає бонусів для співробітників Apple 4,5 зірки з 5. Відгуки дозволяють зрозуміти, чим саме приваблива робота в Apple крім можливості трудиться в інноваційній та неймовірно успішної компанії.
Виявилося, що співробітники Apple мають право на знижку 25 відсотків від вартості iPod, iPad або Mac. Само собою, цим нікого не здивуєш, оскільки знижки є практично в кожній великій компанії для своїх співробітників. Кожні три роки вони мають право придбати iPad на 250 доларів дешевше і Mac на 500 доларів дешевше. Велика частина програмного забезпечення від Apple для працівників обходиться дешевше на 50 відсотків. Крім того, на знижку можуть розраховувати друзі і родичі співробітників, однак тут знижка залежить від ціни і моделі продукту.
Матерям надається 18 тижнів повністю оплачуваної відпустки після народження дитини і ще 6 неоплачуваних тижнів. Нерожавшие батьки можуть розраховувати на 6 тижнів оплачуваної відпустки. Apple покриває вартість заморожування яйцеклітин, якщо є необхідність.
Нові співробітники Apple мають право на 12 днів оплачуваних відгулів і 300 доларів на відвідування тренажерного залу. Крім того, на пивних вечірках компанії співробітники отримують абсолютно безкоштовне пиво та закуски. На таких заходах виступають відомі артисти. Нагадаємо, що для співробітників Apple вже виступили Стіві Уандер, Maroon 5 і OneRepublic.
Як повідомляв портал Знай.uа, додаток Google Maps запустило нову функцію: тепер при поширенні геолокації буде відправлятися також інформація про заряд акумулятора смартфона. Про це повідомляє The Verge.
Також портал Знай.uа писав, що не можна не погодитися, що Google Chrome є самим популярним браузером. Але, на жаль, по зручності і оснащенню він поступається своїм конкурентам в особі Opera або Safari, в яких зручний режим PIP (картинка в картинці) вже давно існує.