Поки не ясно, чому розробники вибрали саме такий час для дебюту S. T. A. L. K. E. R. 2. Ймовірно, вони орієнтувалися здебільшого на американські ігрові сайти, ніж європейські.

Посилання на тізер гри вперше з'явилася в Твіттері в 0:04 за Києвом.

Спочатку гравці поставилися до неї з недовірою, однак незабаром виявилося, що логотип S. T. A. L. K. E. R. 2 опублікувало у себе і офіційне співтовариство GSC Game World, а також один з творців серії Сергій Григорович.

Незабаром співробітник Epic Games Сергій Гальонкін натякнув на те, що розробка гри буде здійснюватися на Unreal Engine 4.

Анонс гри тут же став популярною темою для жартів.

Багато користувачі Твіттера стали вигадувати причину, по якій розробники раптом вирішили зробити сіквел.

Окремою категорією для жартів стали різного роду знущання над тизер-сайт гри.

Багато коментаторів зі скепсисом поставилися до передбачуваної дати релізу — тим більше, що розробники S. T. A. L. K. E. R. ніколи не відрізнялися особливою пунктуальністю.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 2018 році Apple, за чутками, представить три моделі iPhone, одна з яких буде недорогий. Аналітик компанії Rosenblatt Джун Жанг повідомив, які кольори корпусу будуть в цій моделі.

За словами Жанга, Apple випустить недорогий iPhone в жовтому, рожевому і блакитному кольорах. Ймовірно, компанія вважає, що це приверне молоду і небагату аудиторію. У США ця модель буде коштувати від 550 до 650 доларів залежно від обсягу пам'яті.

Жанг також розповів, що до 2019 року Apple перейде на використання потрійного камери. Така конструкція смартфонів дозволить компанії додати нові можливості в платформу доповненої реальності ARKit.