Користувач Reddit звернув увагу на нове опитування Ubisoft, відправлений компанією йому на електронну пошту. Крім стандартних запитань у ньому знайшлося місце переліком сеттингов, які французькі розробники розглядають для наступних частин Far Cry.

Північні райони Канади, інша планета, світ після апокаліпсису, Індія, Куба, степу Аляски, Росія/Сибір, джунглі Південної Америки, джунглі В'єтнаму, Африканські країни, Район Сахари, Австралія, Північна Корея, Нова Зеландія.

Нагадаємо, що в сезонний пропуск Far Cry 5 входить три сюжетних доповнення, місця дії яких так чи інакше перетинаються зі списком з опитування. У "Пленнике Марса" (Lost on Mars), як очевидно з назви, гравці відвідають іншу планету, під "Час темряви" (Hours of Darkness) опиняться в джунглях В'єтнаму, а в "Дні лютих зомбі" (Living Dead Zombies) розпочнеться зомбі-апокаліпсис.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Раніше подібне анкетування торкнулося і серію Assassin's Creed. Far Cry 5 вийшла наприкінці березня на PS4, Xbox One і РС, ставши одним з найуспішніших проектів Ubisoft в історії. В дебютну тиждень виручка шутера перевищила 300 мільйонів доларів. Кращого результату змогла домогтися тільки Tom clancy's The Division, що надійшла в продаж у березні 2016-го.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, хакери навчилися повторно завантажувати видалені шкідливі програми в Google Play. Про це повідомляють symantec.com.

За словами експертів з безпеки, як мінімум сім заражених програм повернулися в магазин після блокування, змінивши назви та видавців. Код шкідливого ПЗ залишався таким же.

Небезпечні програми маскувалися під калькулятори, емодзі-клавіатури і диктофони для запису дзвінків, однак вони не виконували вказані в описі функції. Додатки ховалися після установки, намагаючись отримати доступ до девайсу.

Дослідники запевняють, що подібні шкідливі програми крутили жертвам рекламні оголошення і обманювали користувачів фейковими конкурсами, приносячи великий дохід хакерам за рахунок довірливих клієнтів.