Як розповів The Verge, професор комп'ютерної інженерії Лінь Чжун з університету Райса, стільниковий зв'язок рівномірно розподіляється навколо нас, і щоб поліпшити сигнал, треба відійти на кілька метрів від місця, де сигналу немає. Якщо підняти руку вгору в тому ж місці, то нічого не зміниться - зв'язок буде поганої якості.

Лінь Чжун зазначив, що в місті зв'язок погіршується із-за будівель, які впливають на те, як сигнал досягає пристрою. За словами журналістів, вони не знають, чому люди вирішили, що можна вирішити проблеми зі зв'язком, піднявши телефон.

Раніше систему біометричної аутентифікації Windows 10 можна обдурити за допомогою роздрукованої фотографії власника, зробленої в ближньому інфрачервоному діапазоні.

Популярні новини зараз

Водіям насторожитися: українців на дорогах ловитимуть по-новому, докладний список

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Microsoft додала в ос WIndows 10 багато нових функцій, в тому числі і систему біометричної аутентифікації Windows Hello. Вона дозволяє розблокувати без пароля саму операційну систему, а також може використовуватися для входу в деякі сторонні сервіси. Для розпізнавання користувача система використовує камеру, яка знімає в ближньому ІЧ-діапазоні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчителі більше не в силах протистояти комп'ютерів.