Стало відомо, якою на смак буде нова версія Android

поділитись
Новий Android здивує своїх шанувальників.

В ході конференції Google I/O 2018 світу покажуть операційну систему Android 9.0 P, якій приписують дуже багато нововведень, головним серед яких є повний редизайн всього інтерфейсу. Досі точно невідомо, як буде називатися нова ОС. Серед можливих варіантів може бути Petit Four, Pound Cake, Pastille, Popsicle, Pancake, Puff Pastry, Pecan Pie, Pumpkin Pie, Peanut, Pistachio і ряд інших "солодощів", що починаються з латинської літери "P".

 

 

До сьогоднішнього дня більшість була впевнена, що Android 9.0 P насправді буде називатися "Pi", що є скороченням від "Pie", тобто "пирога". Втім, як виявилося, така розшифровка секретного назви виявилася невірною, про це пише GSM Arena з посиланням на кілька джерел. За даними журналістів, нова операційна система для смартфонів і планшетів буде іменуватися – Pistachio Ice Cream.

 

Так, така назва не можна назвати таким, що запам'ятовується і простим, однак у Google свої погляди на цей рахунок, якщо, звичайно, журналісти праві та їх інформація є справжньою. Навіть якщо зараз Android 9.0 P дійсно має кодову назву Pistachio Ice Cream, то це зовсім не означає, що після релізу фінальної версії нової ОС в кінці літа цього року користувачі побачать її під таким найменуванням.

 

 

Наприклад, спочатку Android 4.4 KitKat був відомий як Android 4.4 Key Lime Pie, тобто американська корпорація Google дуже сильно спростила назву. Швидше за все, операційну систему Android 9.0 P спіткає така ж доля, однак це лише припущення, засноване на досвіді минулих років.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google перекриє кисень жадібним піратам.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
смартфон, телефон, флагман
Тепер стане ще складніше користуватися соцмережею
0
0
06:31 28.05.2018
"Мозком" телевізора виступає 64-бітний 4-ядерний процесор з 2 ГБ оперативної пам'яті і накопичувачем на 8 ГБ
0
0
05:35 28.05.2018
Любителям мистецтва дуже сподобається нове доопрацювання
0
0
03:53 28.05.2018
Федеральну торгову комісію просять провести розслідування щодо компанії Tesla, яка ніби "вводить в оману споживачів"
0
0
20:06 27.05.2018
Керівництво компанії Lenovo продовжує підігрівати інтерес громадськості до своєї новинки
0
0
18:54 27.05.2018